StatekKrakow.com

StatekKrakow.com

Zobacz Kraków z zupełnie inne perspektywy. Skorzystaj z naszej oferty na rejsy statkiem po Wiśle w Krakowie. Gwarantujemy masę atrakcji i perspektywę Krakowa jakiej jeszcze nie znasz. Przeżyj aktywnie wolną chwilę, na świeżym powietrzy z rodziną lub przyjaciółmi. Sprawdź szczegóły na temat rejsów na naszej stronie internetowej. Oferujemy również możliwość zakupu biletu przez internet. W przypadku dotyczących naszych rejsów po Wiśle w Krakowie zapraszamy do kontaktu z nami.

Fajne miejsca w Krakowie – zobacz miasto z innej perspektywy. Gwarantujemy niesamowite atrakcje w Krakowie. Nie czekaj i już dziś skorzystaj z naszej oferty rejsów statkiem po Wiśle. Zapraszamy serdecznie!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Informacje o firmie/organizacji:

  • Nazwa: Krakowska Grupa AMNIS Sp. z o.o.
  • Adres: Zabłocie 13 30-701 Kraków

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 20 (ostatnio: 10.10.2019 11:00:21)

Podlinkuj wpis:

EURO STAR

Prowadzimy spis firm w internecie. U nas na portalu znajdziesz wiele ciekawych informacji na temat poszczególnych firm z różnych branż. Wszystko posegregowane jest w wygodny i przejrzysty sposób. Każda firma posiada swoją własną wizytówkę która zawiera krótki opis oraz dane kontaktowe. Dzięki naszemu portali skrócisz czas w poszukiwaniu odpowiedniej firmy świadczącej dane usługi bądź oferującą konkretne produkty. Zapraszamy do przeglądania!


Euro Star - powrót do strony głównej