EljotExpert.pl

EljotExpert.pl

Jesteśmy firmą wyburzeniową która zajmuje się rozbiórkami budynków i różnego typu obiektów. Mamy bogate portfolio. Nasi klienci mają o nas pozytywne zdanie i chętnie polecają nas dalej. Przekonaj się o naszej fachowości i zapytaj o wycenę wyburzania lub rozbiórki. Dysponujemy odpowiednim sprzętem. Nie boimy się żadnych zleceń. Nasza kadra pracowników zadba o sprawne i bezpieczne przeprowadzenie rozbiórki obiektu. Jeżeli chcesz poznać szczegóły na temat naszych usług to zapraszamy na naszą stronę lub do kontaktu z naszą firmą wyburzeniową.

firma wyburzeniowa Katowice, firmy wyburzeniowe Śląsk, roboty ziemne Śląsk, rozbiórki budynków Bytom, rozbiórki budynków Gliwice, rozbiórki budynków Katowice, wyburzenia Kraków, wyburzenia Małopolska, wynajem koparki Katowice, wynajem koparki Kraków, wynajem koparki Śląsk,


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Informacje o firmie/organizacji:

  • Nazwa: FIRMA USŁUGOWO - HANDLOWA ELJOT - EXPERT Lucjan Myrlak, Jacek Brzozowski Spółka Cywilna
  • Adres: Chopina 94 43-600 Jaworzno

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 33 (ostatnio: 07.10.2019 15:45:02)

Podlinkuj wpis:

EURO STAR

Prowadzimy spis firm w internecie. U nas na portalu znajdziesz wiele ciekawych informacji na temat poszczególnych firm z różnych branż. Wszystko posegregowane jest w wygodny i przejrzysty sposób. Każda firma posiada swoją własną wizytówkę która zawiera krótki opis oraz dane kontaktowe. Dzięki naszemu portali skrócisz czas w poszukiwaniu odpowiedniej firmy świadczącej dane usługi bądź oferującą konkretne produkty. Zapraszamy do przeglądania!


Euro Star - powrót do strony głównej